Seizoen 2026-2027 C1 t/m C5
Ton Bart
Libre
Aanvang
0,820
Algemeen
0,828
Hoogste serie
9
Resultaten
Gespeeld6
Gewonnen4 66,67%
Remise1 16,67%
Verloren1 16,67%
Niet uit0 0,00%
Huidige competities
Noord Holland Midden KNBB1 competitie
Spelsoort
Libre
Te maken
168
Gemaakt
164
Beurten
198
Ontwikkeling sinds seizoensstart
↑ 1,0%
0,820 naar 0,828
Vorm laatste partijen
V
G
R
G
G
Persoonlijke records
Dit seizoenBeste partijmoyenne0,960
Hoogste serie9
Kortste gewonnen partij30 brt
Meeste partijpunten12
Thuis versus uit
Thuis2 gespeeld50,00% winst0,691 moy.
Uit4 gespeeld75,00% winst0,923 moy.
Per spelsoort
Libre6 gespeeld66,67% winstHS 9
Vaakst gespeelde tegenstanders
Top 5Mark Dil2 partijen50,00% winst0,928 moy.
Tineke Dil2 partijen50,00% winst0,691 moy.
Gerarda Bezemer2 partijen100,00% winst0,918 moy.
Moyenne verloop
━ Aanvangsmoyenne ━ Moyenne van de partij
━ Algemeen moyenne (tot en met deze partij)
Gespeelde partijen per team
6 partijen| Klasse | Team | Gespeelde partijen |
|---|---|---|
| C3 | De Hollandse Club 4 | 6 |
Gespeelde wedstrijden
6 gespeeld| # | Datum | Klasse | Team tegenstander | Tegenstander | Te maken | Gemaakt | Brt | Moy | Pnt | HS | Alg. | Status | Tellijst |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 26-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 10 | Mark Dil | 28 | 28 | 31 | 0,903 | 12 | 5 | 0,903 | Gewonnen | Details |
| 2 | 26-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 10 | Mark Dil | 28 | 24 | 25 | 0,960 | 8 | 4 | 0,928 | Verloren | Details |
| 3 | 17-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 13 | Tineke Dil | 28 | 28 | 47 | 0,595 | 12 | 3 | 0,776 | Gewonnen | Details |
| 4 | 17-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 13 | Tineke Dil | 28 | 28 | 34 | 0,823 | 11 | 4 | 0,788 | Remise | Details |
| 5 | 31-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 15 | Gerarda Bezemer | 28 | 28 | 31 | 0,903 | 12 | 9 | 0,809 | Gewonnen | Details |
| 6 | 31-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 15 | Gerarda Bezemer | 28 | 28 | 30 | 0,933 | 12 | 5 | 0,828 | Gewonnen | Details |
| Totalen | 168 | 164 | 198 | 67 | 9 | 0,828 | |||||||