Seizoen 2026-2027 C1 t/m C5
Ron Collewijn
Libre
Aanvang
1,393
Algemeen
1,414
Hoogste serie
10
Resultaten
Gespeeld14
Gewonnen11 78,57%
Remise1 7,14%
Verloren2 14,29%
Niet uit0 0,00%
Huidige competities
Noord Holland Midden KNBB1 competitie
Spelsoort
Libre
Te maken
588
Gemaakt
577
Beurten
408
Ontwikkeling sinds seizoensstart
↑ 1,5%
1,393 naar 1,414
Vorm laatste partijen
G
V
G
R
G
Persoonlijke records
Dit seizoenBeste partijmoyenne1,826
Hoogste serie10
Kortste gewonnen partij23 brt
Meeste partijpunten12
Thuis versus uit
Thuis6 gespeeld83,33% winst1,448 moy.
Uit8 gespeeld75,00% winst1,388 moy.
Per spelsoort
Libre14 gespeeld78,57% winstHS 10
Vaakst gespeelde tegenstanders
Top 5Wendy Heijmans2 partijen100,00% winst1,377 moy.
Paul Dragt2 partijen100,00% winst1,312 moy.
Martin van Vuure2 partijen100,00% winst1,354 moy.
Roy de Klonia2 partijen50,00% winst1,265 moy.
Imco Root2 partijen100,00% winst1,555 moy.
Moyenne verloop
━ Aanvangsmoyenne ━ Moyenne van de partij
━ Algemeen moyenne (tot en met deze partij)
Gespeelde partijen per team
14 partijen| Klasse | Team | Gespeelde partijen |
|---|---|---|
| C3 | BVK 2 | 14 |
Gespeelde wedstrijden
14 gespeeld| # | Datum | Klasse | Team tegenstander | Tegenstander | Te maken | Gemaakt | Brt | Moy | Pnt | HS | Alg. | Status | Tellijst |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 05-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 15 | Wendy Heijmans | 42 | 42 | 26 | 1,615 | 12 | 5 | 1,615 | Gewonnen | Details |
| 2 | 05-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 15 | Wendy Heijmans | 42 | 42 | 35 | 1,200 | 12 | 5 | 1,377 | Gewonnen | Details |
| 3 | 09-09-2026 | C3 | De Stille Kracht 3 | Paul Dragt | 42 | 42 | 34 | 1,235 | 12 | 8 | 1,326 | Gewonnen | Details |
| 4 | 09-09-2026 | C3 | De Stille Kracht 3 | Paul Dragt | 42 | 42 | 30 | 1,400 | 12 | 8 | 1,344 | Gewonnen | Details |
| 5 | 16-09-2026 | C3 | Waterland 5 Bastiaan Makelaardij | Martin van Vuure | 42 | 42 | 39 | 1,076 | 12 | 8 | 1,280 | Gewonnen | Details |
| 6 | 16-09-2026 | C3 | Waterland 5 Bastiaan Makelaardij | Martin van Vuure | 42 | 42 | 23 | 1,826 | 12 | 9 | 1,347 | Gewonnen | Details |
| 7 | 03-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 11 | Roy de Klonia | 42 | 42 | 32 | 1,312 | 12 | 6 | 1,342 | Gewonnen | Details |
| 8 | 03-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 11 | Roy de Klonia | 42 | 39 | 32 | 1,218 | 9 | 6 | 1,326 | Verloren | Details |
| 9 | 14-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 14 | Imco Root | 42 | 42 | 26 | 1,615 | 12 | 6 | 1,353 | Gewonnen | Details |
| 10 | 14-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 14 | Imco Root | 42 | 42 | 28 | 1,500 | 12 | 10 | 1,367 | Gewonnen | Details |
| 11 | 21-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 10 | Nico Oenen | 42 | 34 | 22 | 1,545 | 8 | 8 | 1,379 | Verloren | Details |
| 12 | 21-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 10 | Nico Oenen | 42 | 42 | 25 | 1,680 | 12 | 7 | 1,400 | Gewonnen | Details |
| 13 | 28-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 13 | Peter Lagerweij | 42 | 42 | 33 | 1,272 | 11 | 10 | 1,389 | Remise | Details |
| 14 | 28-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 13 | Peter Lagerweij | 42 | 42 | 23 | 1,826 | 12 | 6 | 1,414 | Gewonnen | Details |
| Totalen | 588 | 577 | 408 | 160 | 10 | 1,414 | |||||||