Seizoen 2026-2027 C1 t/m C5
Andre van Gelderen
Libre
Aanvang
1,958
Algemeen
1,585
Hoogste serie
13
Resultaten
Gespeeld4
Gewonnen2 50,00%
Remise0 0,00%
Verloren2 50,00%
Niet uit0 0,00%
Huidige competities
Noord Holland Midden KNBB2 competities
Spelsoort
Libre
Te maken
240
Gemaakt
195
Beurten
123
Ontwikkeling sinds seizoensstart
↓ 19,0%
1,958 naar 1,585
Vorm laatste partijen
V
G
V
G
Persoonlijke records
Dit seizoenBeste partijmoyenne2,000
Hoogste serie13
Kortste gewonnen partij30 brt
Meeste partijpunten12
Thuis versus uit
Thuis2 gespeeld50,00% winst1,979 moy.
Uit2 gespeeld50,00% winst1,324 moy.
Per spelsoort
Libre4 gespeeld50,00% winstHS 13
Vaakst gespeelde tegenstanders
Top 5Paul van Rijn2 partijen50,00% winst1,979 moy.
Bastiaan van Ballegoy2 partijen50,00% winst1,324 moy.
Moyenne verloop
━ Aanvangsmoyenne ━ Moyenne van de partij
━ Algemeen moyenne (tot en met deze partij)
Gespeelde partijen per team
4 partijen| Klasse | Team | Gespeelde partijen |
|---|---|---|
| C3 | De Hollandse Club 4 | 4 |
Gespeelde wedstrijden
4 gespeeld| # | Datum | Klasse | Team tegenstander | Tegenstander | Te maken | Gemaakt | Brt | Moy | Pnt | HS | Alg. | Status | Tellijst |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 09-10-2026 | C3 | De Stille Kracht 3 | Paul van Rijn | 60 | 37 | 19 | 1,947 | 6 | 6 | 1,947 | Verloren | Details |
| 2 | 09-10-2026 | C3 | De Stille Kracht 3 | Paul van Rijn | 60 | 60 | 30 | 2,000 | 12 | 8 | 1,979 | Gewonnen | Details |
| 3 | 31-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 15 | Bastiaan van Ballegoy | 60 | 38 | 40 | 0,950 | 6 | 5 | 1,516 | Verloren | Details |
| 4 | 31-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 15 | Bastiaan van Ballegoy | 60 | 60 | 34 | 1,764 | 12 | 13 | 1,585 | Gewonnen | Details |
| Totalen | 240 | 195 | 123 | 36 | 13 | 1,585 | |||||||