Seizoen 2026-2027 C1 t/m C5
Dolf Heijmans
Libre
Aanvang
2,223
Algemeen
2,235
Hoogste serie
19
Resultaten
Gespeeld8
Gewonnen4 50,00%
Remise1 12,50%
Verloren3 37,50%
Niet uit0 0,00%
Huidige competities
Noord Holland Midden KNBB2 competities
West Friesland KNBB1 competitie
Spelsoort
Libre
Te maken
544
Gemaakt
503
Beurten
225
Ontwikkeling sinds seizoensstart
↑ 0,6%
2,223 naar 2,235
Vorm laatste partijen
V
R
G
G
V
Persoonlijke records
Dit seizoenBeste partijmoyenne3,578
Hoogste serie19
Kortste gewonnen partij19 brt
Meeste partijpunten12
Thuis versus uit
Thuis6 gespeeld33,33% winst2,146 moy.
Uit2 gespeeld100,00% winst2,518 moy.
Per spelsoort
Libre8 gespeeld50,00% winstHS 19
Vaakst gespeelde tegenstanders
Top 5Simon Grigoleit2 partijen100,00% winst2,518 moy.
Doug Wilkinson2 partijen0,00% winst1,597 moy.
Peter Bais2 partijen50,00% winst2,472 moy.
Peter Lagerweij2 partijen50,00% winst2,636 moy.
Moyenne verloop
━ Aanvangsmoyenne ━ Moyenne van de partij
━ Algemeen moyenne (tot en met deze partij)
Gespeelde partijen per team
8 partijen| Klasse | Team | Gespeelde partijen |
|---|---|---|
| C3 | WBV Zaanbouw 10 | 8 |
Gespeelde wedstrijden
8 gespeeld| # | Datum | Klasse | Team tegenstander | Tegenstander | Te maken | Gemaakt | Brt | Moy | Pnt | HS | Alg. | Status | Tellijst |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 14 | Simon Grigoleit | 68 | 68 | 35 | 1,942 | 12 | 7 | 1,942 | Gewonnen | Details |
| 2 | 12-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 14 | Simon Grigoleit | 68 | 68 | 19 | 3,578 | 12 | 19 | 2,518 | Gewonnen | Details |
| 3 | 19-09-2026 | C3 | De Stille Kracht 3 | Doug Wilkinson | 68 | 65 | 40 | 1,625 | 9 | 9 | 2,138 | Verloren | Details |
| 4 | 19-09-2026 | C3 | De Stille Kracht 3 | Doug Wilkinson | 68 | 50 | 32 | 1,562 | 7 | 10 | 1,992 | Verloren | Details |
| 5 | 26-09-2026 | C3 | De Hollandse Club 4 | Peter Bais | 68 | 68 | 29 | 2,344 | 11 | 17 | 2,058 | Remise | Details |
| 6 | 26-09-2026 | C3 | De Hollandse Club 4 | Peter Bais | 68 | 68 | 26 | 2,615 | 12 | 7 | 2,138 | Gewonnen | Details |
| 7 | 14-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 13 | Peter Lagerweij | 68 | 68 | 20 | 3,400 | 12 | 14 | 2,263 | Gewonnen | Details |
| 8 | 14-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 13 | Peter Lagerweij | 68 | 48 | 24 | 2,000 | 7 | 15 | 2,235 | Verloren | Details |
| Totalen | 544 | 503 | 225 | 82 | 19 | 2,235 | |||||||