Seizoen 2026-2027 C1 t/m C5
Wendy Heijmans
Libre
Aanvang
0,574
Algemeen
0,641
Hoogste serie
6
Resultaten
Gespeeld10
Gewonnen4 40,00%
Remise0 0,00%
Verloren6 60,00%
Niet uit0 0,00%
Huidige competities
Noord Holland Midden KNBB1 competitie
Spelsoort
Libre
Te maken
220
Gemaakt
200
Beurten
312
Ontwikkeling sinds seizoensstart
↑ 11,7%
0,574 naar 0,641
Vorm laatste partijen
G
G
G
V
V
Persoonlijke records
Dit seizoenBeste partijmoyenne1,000
Hoogste serie6
Kortste gewonnen partij22 brt
Meeste partijpunten12
Thuis versus uit
Thuis6 gespeeld16,67% winst0,591 moy.
Uit4 gespeeld75,00% winst0,719 moy.
Per spelsoort
Libre10 gespeeld40,00% winstHS 6
Vaakst gespeelde tegenstanders
Top 5Martin van Vuure2 partijen50,00% winst0,877 moy.
Ron Collewijn2 partijen0,00% winst0,606 moy.
Rob van Wijngaarden2 partijen50,00% winst0,614 moy.
Roy de Klonia2 partijen100,00% winst0,611 moy.
Paul Hulshout2 partijen0,00% winst0,550 moy.
Moyenne verloop
━ Aanvangsmoyenne ━ Moyenne van de partij
━ Algemeen moyenne (tot en met deze partij)
Gespeelde partijen per team
10 partijen| Klasse | Team | Gespeelde partijen |
|---|---|---|
| C3 | WBV Zaanbouw 13 | 4 |
| C3 | WBV Zaanbouw 15 | 6 |
Gespeelde wedstrijden
10 gespeeld| # | Datum | Klasse | Team tegenstander | Tegenstander | Te maken | Gemaakt | Brt | Moy | Pnt | HS | Alg. | Status | Tellijst |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 02-09-2026 | C3 | Waterland 5 Bastiaan Makelaardij | Martin van Vuure | 22 | 21 | 27 | 0,777 | 9 | 4 | 0,777 | Verloren | Details |
| 2 | 02-09-2026 | C3 | Waterland 5 Bastiaan Makelaardij | Martin van Vuure | 22 | 22 | 22 | 1,000 | 12 | 6 | 0,877 | Gewonnen | Details |
| 3 | 05-09-2026 | C3 | BVK 2 | Ron Collewijn | 22 | 17 | 26 | 0,653 | 7 | 5 | 0,800 | Verloren | Details |
| 4 | 05-09-2026 | C3 | BVK 2 | Ron Collewijn | 22 | 20 | 35 | 0,571 | 9 | 5 | 0,727 | Verloren | Details |
| 5 | 11-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 11 | Rob van Wijngaarden | 22 | 21 | 40 | 0,525 | 9 | 2 | 0,673 | Verloren | Details |
| 6 | 11-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 11 | Rob van Wijngaarden | 22 | 22 | 30 | 0,733 | 12 | 3 | 0,683 | Gewonnen | Details |
| 7 | 19-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 11 | Roy de Klonia | 22 | 22 | 42 | 0,523 | 12 | 4 | 0,653 | Gewonnen | Details |
| 8 | 19-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 11 | Roy de Klonia | 22 | 22 | 30 | 0,733 | 12 | 3 | 0,662 | Gewonnen | Details |
| 9 | 03-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 14 | Paul Hulshout | 22 | 15 | 26 | 0,576 | 6 | 3 | 0,654 | Verloren | Details |
| 10 | 03-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 14 | Paul Hulshout | 22 | 18 | 34 | 0,529 | 8 | 4 | 0,641 | Verloren | Details |
| Totalen | 220 | 200 | 312 | 96 | 6 | 0,641 | |||||||