Seizoen 2026-2027 C1 t/m C5
Mark Dil
Libre
Aanvang
0,883
Algemeen
0,860
Hoogste serie
8
Resultaten
Gespeeld14
Gewonnen6 42,86%
Remise0 0,00%
Verloren8 57,14%
Niet uit0 0,00%
Huidige competities
Noord Holland Midden KNBB2 competities
Seizoen 2026-2027 Driebanden
Klasse B2B
Spelsoort
Libre
Te maken
392
Gemaakt
339
Beurten
394
Ontwikkeling sinds seizoensstart
↓ 2,6%
0,883 naar 0,860
Vorm laatste partijen
V
V
G
G
V
Persoonlijke records
Dit seizoenBeste partijmoyenne1,750
Hoogste serie8
Kortste gewonnen partij16 brt
Meeste partijpunten12
Thuis versus uit
Thuis8 gespeeld37,50% winst0,850 moy.
Uit6 gespeeld50,00% winst0,873 moy.
Per spelsoort
Libre14 gespeeld42,86% winstHS 8
Vaakst gespeelde tegenstanders
Top 5Dorien Kuiper4 partijen25,00% winst0,974 moy.
Ron Schram2 partijen50,00% winst0,697 moy.
Simon van Veen2 partijen50,00% winst0,820 moy.
Ton Bart2 partijen50,00% winst0,964 moy.
Rob Kaagman2 partijen50,00% winst0,981 moy.
Moyenne verloop
━ Aanvangsmoyenne ━ Moyenne van de partij
━ Algemeen moyenne (tot en met deze partij)
Gespeelde partijen per team
14 partijen| Klasse | Team | Gespeelde partijen |
|---|---|---|
| C3 | WBV Zaanbouw 10 | 10 |
| C3 | WBV Zaanbouw 13 | 2 |
| C3 | WBV Zaanbouw 14 | 2 |
Gespeelde wedstrijden
14 gespeeld| # | Datum | Klasse | Team tegenstander | Tegenstander | Te maken | Gemaakt | Brt | Moy | Pnt | HS | Alg. | Status | Tellijst |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 14 | Ron Schram | 28 | 25 | 41 | 0,609 | 8 | 3 | 0,609 | Verloren | Details |
| 2 | 12-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 14 | Ron Schram | 28 | 28 | 35 | 0,800 | 12 | 6 | 0,697 | Gewonnen | Details |
| 3 | 19-09-2026 | C3 | De Stille Kracht 3 | Simon van Veen | 28 | 27 | 32 | 0,843 | 9 | 3 | 0,740 | Verloren | Details |
| 4 | 19-09-2026 | C3 | De Stille Kracht 3 | Simon van Veen | 28 | 28 | 35 | 0,800 | 12 | 5 | 0,755 | Gewonnen | Details |
| 5 | 23-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 13 | Dorien Kuiper | 28 | 11 | 20 | 0,550 | 3 | 2 | 0,730 | Verloren | Details |
| 6 | 23-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 13 | Dorien Kuiper | 28 | 28 | 16 | 1,750 | 12 | 6 | 0,821 | Gewonnen | Details |
| 7 | 26-09-2026 | C3 | De Hollandse Club 4 | Ton Bart | 28 | 26 | 31 | 0,838 | 9 | 8 | 0,823 | Verloren | Details |
| 8 | 26-09-2026 | C3 | De Hollandse Club 4 | Ton Bart | 28 | 28 | 25 | 1,120 | 12 | 4 | 0,855 | Gewonnen | Details |
| 9 | 14-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 13 | Dorien Kuiper | 28 | 26 | 30 | 0,866 | 9 | 5 | 0,856 | Verloren | Details |
| 10 | 14-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 13 | Dorien Kuiper | 28 | 11 | 12 | 0,916 | 3 | 3 | 0,859 | Verloren | Details |
| 11 | 17-10-2026 | C3 | De Hollandse Club 4 | Rob Kaagman | 28 | 25 | 25 | 1,000 | 8 | 3 | 0,870 | Verloren | Details |
| 12 | 17-10-2026 | C3 | De Hollandse Club 4 | Rob Kaagman | 28 | 28 | 29 | 0,965 | 12 | 6 | 0,879 | Gewonnen | Details |
| 13 | 21-10-2026 | C3 | BVK 2 | Frans Smit | 28 | 28 | 31 | 0,903 | 12 | 4 | 0,881 | Gewonnen | Details |
| 14 | 21-10-2026 | C3 | BVK 2 | Frans Smit | 28 | 20 | 32 | 0,625 | 7 | 4 | 0,860 | Verloren | Details |
| Totalen | 392 | 339 | 394 | 128 | 8 | 0,860 | |||||||