Seizoen 2026-2027 C1 t/m C5
Peter Lagerweij
Libre
Aanvang
1,165
Algemeen
1,225
Hoogste serie
10
Resultaten
Gespeeld14
Gewonnen8 57,14%
Remise1 7,14%
Verloren5 35,71%
Niet uit0 0,00%
Huidige competities
Noord Holland Midden KNBB2 competities
Spelsoort
Libre
Te maken
504
Gemaakt
446
Beurten
364
Ontwikkeling sinds seizoensstart
↑ 5,2%
1,165 naar 1,225
Vorm laatste partijen
G
G
G
R
V
Persoonlijke records
Dit seizoenBeste partijmoyenne2,117
Hoogste serie10
Kortste gewonnen partij17 brt
Meeste partijpunten12
Thuis versus uit
Thuis4 gespeeld25,00% winst1,066 moy.
Uit10 gespeeld70,00% winst1,289 moy.
Per spelsoort
Libre14 gespeeld57,14% winstHS 10
Vaakst gespeelde tegenstanders
Top 5Mieke Deijle2 partijen100,00% winst0,947 moy.
Roy de Klonia2 partijen0,00% winst0,955 moy.
Ron Schram2 partijen50,00% winst1,150 moy.
Dolf Heijmans2 partijen50,00% winst1,318 moy.
Paul Wesselson2 partijen100,00% winst1,714 moy.
Moyenne verloop
━ Aanvangsmoyenne ━ Moyenne van de partij
━ Algemeen moyenne (tot en met deze partij)
Gespeelde partijen per team
14 partijen| Klasse | Team | Gespeelde partijen |
|---|---|---|
| C3 | WBV Zaanbouw 13 | 12 |
| C3 | WBV Zaanbouw 14 | 2 |
Gespeelde wedstrijden
14 gespeeld| # | Datum | Klasse | Team tegenstander | Tegenstander | Te maken | Gemaakt | Brt | Moy | Pnt | HS | Alg. | Status | Tellijst |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 02-09-2026 | C3 | Waterland 5 Bastiaan Makelaardij | Mieke Deijle | 36 | 36 | 43 | 0,837 | 12 | 3 | 0,837 | Gewonnen | Details |
| 2 | 02-09-2026 | C3 | Waterland 5 Bastiaan Makelaardij | Mieke Deijle | 36 | 36 | 33 | 1,090 | 12 | 4 | 0,947 | Gewonnen | Details |
| 3 | 11-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 11 | Roy de Klonia | 36 | 24 | 20 | 1,200 | 6 | 5 | 1,000 | Verloren | Details |
| 4 | 11-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 11 | Roy de Klonia | 36 | 19 | 25 | 0,760 | 5 | 3 | 0,950 | Verloren | Details |
| 5 | 23-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 14 | Ron Schram | 36 | 33 | 31 | 1,064 | 9 | 7 | 0,973 | Verloren | Details |
| 6 | 23-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 14 | Ron Schram | 36 | 36 | 29 | 1,241 | 12 | 5 | 1,016 | Gewonnen | Details |
| 7 | 14-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 10 | Dolf Heijmans | 36 | 22 | 20 | 1,100 | 6 | 6 | 1,024 | Verloren | Details |
| 8 | 14-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 10 | Dolf Heijmans | 36 | 36 | 24 | 1,500 | 12 | 10 | 1,075 | Gewonnen | Details |
| 9 | 17-10-2026 | C3 | De Hollandse Club 4 | Paul Wesselson | 36 | 36 | 25 | 1,440 | 12 | 5 | 1,112 | Gewonnen | Details |
| 10 | 17-10-2026 | C3 | De Hollandse Club 4 | Paul Wesselson | 36 | 36 | 17 | 2,117 | 12 | 9 | 1,176 | Gewonnen | Details |
| 11 | 21-10-2026 | C3 | Waterland 5 Bastiaan Makelaardij | Jan Herrebrugh | 36 | 36 | 19 | 1,894 | 12 | 6 | 1,223 | Gewonnen | Details |
| 12 | 21-10-2026 | C3 | Waterland 5 Bastiaan Makelaardij | Jan Herrebrugh | 36 | 36 | 22 | 1,636 | 12 | 7 | 1,253 | Gewonnen | Details |
| 13 | 28-10-2026 | C3 | BVK 2 | Ron Collewijn | 36 | 36 | 33 | 1,090 | 11 | 5 | 1,237 | Remise | Details |
| 14 | 28-10-2026 | C3 | BVK 2 | Ron Collewijn | 36 | 24 | 23 | 1,043 | 6 | 7 | 1,225 | Verloren | Details |
| Totalen | 504 | 446 | 364 | 139 | 10 | 1,225 | |||||||