Seizoen 2026-2027 C1 t/m C5
Gert-Jan Bezemer
Libre
Aanvang
1,100
Algemeen
1,330
Hoogste serie
14
Resultaten
Gespeeld4
Gewonnen2 50,00%
Remise0 0,00%
Verloren2 50,00%
Niet uit0 0,00%
Huidige competities
Dit account bevat meerdere bondsnummers binnen dezelfde organisatie. Je bekijkt alleen dit spelerprofiel. Kies hieronder een ander profiel; partijen worden apart gehouden.
Noord Holland Midden KNBB1 competitie
Spelsoort
Libre
Te maken
168
Gemaakt
153
Beurten
115
Ontwikkeling sinds seizoensstart
↑ 20,9%
1,100 naar 1,330
Vorm laatste partijen
G
G
V
V
Persoonlijke records
Dit seizoenBeste partijmoyenne1,680
Hoogste serie14
Kortste gewonnen partij25 brt
Meeste partijpunten12
Thuis versus uit
Thuis2 gespeeld100,00% winst1,584 moy.
Uit2 gespeeld0,00% winst1,112 moy.
Per spelsoort
Libre4 gespeeld50,00% winstHS 14
Vaakst gespeelde tegenstanders
Top 5Han Klooster2 partijen100,00% winst1,584 moy.
Carl de Klonia2 partijen0,00% winst1,112 moy.
Moyenne verloop
━ Aanvangsmoyenne ━ Moyenne van de partij
━ Algemeen moyenne (tot en met deze partij)
Gespeelde partijen per team
4 partijen| Klasse | Team | Gespeelde partijen |
|---|---|---|
| C3 | WBV Zaanbouw 15 | 4 |
Gespeelde wedstrijden
4 gespeeld| # | Datum | Klasse | Team tegenstander | Tegenstander | Te maken | Gemaakt | Brt | Moy | Pnt | HS | Alg. | Status | Tellijst |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 05-09-2026 | C3 | BVK 2 | Han Klooster | 42 | 42 | 25 | 1,680 | 12 | 8 | 1,680 | Gewonnen | Details |
| 2 | 05-09-2026 | C3 | BVK 2 | Han Klooster | 42 | 42 | 28 | 1,500 | 12 | 14 | 1,584 | Gewonnen | Details |
| 3 | 19-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 11 | Carl de Klonia | 42 | 38 | 36 | 1,055 | 9 | 5 | 1,370 | Verloren | Details |
| 4 | 19-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 11 | Carl de Klonia | 42 | 31 | 26 | 1,192 | 7 | 5 | 1,330 | Verloren | Details |
| Totalen | 168 | 153 | 115 | 40 | 14 | 1,330 | |||||||