Seizoen 2026-2027 C1 t/m C5
Peter Bais
Libre
Aanvang
1,078
Algemeen
1,125
Hoogste serie
8
Resultaten
Gespeeld6
Gewonnen1 16,67%
Remise1 16,67%
Verloren4 66,67%
Niet uit0 0,00%
Huidige competities
Noord Holland Midden KNBB2 competities
Spelsoort
Libre
Te maken
198
Gemaakt
162
Beurten
144
Ontwikkeling sinds seizoensstart
↑ 4,4%
1,078 naar 1,125
Vorm laatste partijen
V
V
V
G
V
Persoonlijke records
Dit seizoenBeste partijmoyenne1,833
Hoogste serie8
Kortste gewonnen partij18 brt
Meeste partijpunten12
Thuis versus uit
Thuis2 gespeeld0,00% winst0,981 moy.
Uit4 gespeeld25,00% winst1,211 moy.
Per spelsoort
Libre6 gespeeld16,67% winstHS 8
Vaakst gespeelde tegenstanders
Top 5Dolf Heijmans2 partijen0,00% winst1,109 moy.
Jan Bart2 partijen0,00% winst0,981 moy.
Wapse Heijnen2 partijen50,00% winst1,371 moy.
Moyenne verloop
━ Aanvangsmoyenne ━ Moyenne van de partij
━ Algemeen moyenne (tot en met deze partij)
Gespeelde partijen per team
6 partijen| Klasse | Team | Gespeelde partijen |
|---|---|---|
| C3 | De Hollandse Club 4 | 6 |
Gespeelde wedstrijden
6 gespeeld| # | Datum | Klasse | Team tegenstander | Tegenstander | Te maken | Gemaakt | Brt | Moy | Pnt | HS | Alg. | Status | Tellijst |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 26-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 10 | Dolf Heijmans | 33 | 33 | 29 | 1,137 | 11 | 8 | 1,137 | Remise | Details |
| 2 | 26-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 10 | Dolf Heijmans | 33 | 28 | 26 | 1,076 | 8 | 3 | 1,109 | Verloren | Details |
| 3 | 09-10-2026 | C3 | De Stille Kracht 3 | Jan Bart | 33 | 24 | 22 | 1,090 | 7 | 5 | 1,103 | Verloren | Details |
| 4 | 09-10-2026 | C3 | De Stille Kracht 3 | Jan Bart | 33 | 29 | 32 | 0,906 | 8 | 5 | 1,045 | Verloren | Details |
| 5 | 31-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 15 | Wapse Heijnen | 33 | 33 | 18 | 1,833 | 12 | 8 | 1,157 | Gewonnen | Details |
| 6 | 31-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 15 | Wapse Heijnen | 33 | 15 | 17 | 0,882 | 4 | 4 | 1,125 | Verloren | Details |
| Totalen | 198 | 162 | 144 | 50 | 8 | 1,125 | |||||||