Seizoen 2026-2027 C1 t/m C5
Kees van Duijn
Libre
Aanvang
1,300
Algemeen
1,337
Hoogste serie
9
Resultaten
Gespeeld12
Gewonnen8 66,67%
Remise1 8,33%
Verloren3 25,00%
Niet uit0 0,00%
Huidige competities
Noord Holland Midden KNBB1 competitie
Spelsoort
Libre
Te maken
504
Gemaakt
483
Beurten
361
Ontwikkeling sinds seizoensstart
↑ 2,9%
1,300 naar 1,337
Vorm laatste partijen
G
V
V
G
G
Persoonlijke records
Dit seizoenBeste partijmoyenne1,750
Hoogste serie9
Kortste gewonnen partij24 brt
Meeste partijpunten12
Thuis versus uit
Thuis6 gespeeld83,33% winst1,300 moy.
Uit6 gespeeld50,00% winst1,376 moy.
Per spelsoort
Libre12 gespeeld66,67% winstHS 9
Vaakst gespeelde tegenstanders
Top 5Gerarda Bezemer2 partijen50,00% winst1,292 moy.
Simon van Veen2 partijen100,00% winst1,354 moy.
Piet Kruijver2 partijen100,00% winst1,714 moy.
Ron Schram2 partijen50,00% winst1,228 moy.
Johan Meulebeek2 partijen0,00% winst1,203 moy.
Moyenne verloop
━ Aanvangsmoyenne ━ Moyenne van de partij
━ Algemeen moyenne (tot en met deze partij)
Gespeelde partijen per team
12 partijen| Klasse | Team | Gespeelde partijen |
|---|---|---|
| C3 | BVK 2 | 12 |
Gespeelde wedstrijden
12 gespeeld| # | Datum | Klasse | Team tegenstander | Tegenstander | Te maken | Gemaakt | Brt | Moy | Pnt | HS | Alg. | Status | Tellijst |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 05-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 15 | Gerarda Bezemer | 42 | 42 | 29 | 1,448 | 11 | 7 | 1,448 | Remise | Details |
| 2 | 05-09-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 15 | Gerarda Bezemer | 42 | 42 | 36 | 1,166 | 12 | 5 | 1,292 | Gewonnen | Details |
| 3 | 09-09-2026 | C3 | De Stille Kracht 3 | Simon van Veen | 42 | 42 | 36 | 1,166 | 12 | 7 | 1,247 | Gewonnen | Details |
| 4 | 09-09-2026 | C3 | De Stille Kracht 3 | Simon van Veen | 42 | 42 | 26 | 1,615 | 12 | 6 | 1,322 | Gewonnen | Details |
| 5 | 03-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 11 | Piet Kruijver | 42 | 42 | 25 | 1,680 | 12 | 7 | 1,381 | Gewonnen | Details |
| 6 | 03-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 11 | Piet Kruijver | 42 | 42 | 24 | 1,750 | 12 | 7 | 1,431 | Gewonnen | Details |
| 7 | 14-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 14 | Ron Schram | 42 | 28 | 29 | 0,965 | 6 | 6 | 1,365 | Verloren | Details |
| 8 | 14-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 14 | Ron Schram | 42 | 42 | 28 | 1,500 | 12 | 9 | 1,381 | Gewonnen | Details |
| 9 | 21-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 10 | Johan Meulebeek | 42 | 41 | 34 | 1,205 | 9 | 6 | 1,359 | Verloren | Details |
| 10 | 21-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 10 | Johan Meulebeek | 42 | 36 | 30 | 1,200 | 8 | 4 | 1,343 | Verloren | Details |
| 11 | 28-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 13 | Josette Heijmans Blank | 42 | 42 | 33 | 1,272 | 12 | 6 | 1,336 | Gewonnen | Details |
| 12 | 28-10-2026 | C3 | WBV Zaanbouw 13 | Josette Heijmans Blank | 42 | 42 | 31 | 1,354 | 12 | 7 | 1,337 | Gewonnen | Details |
| Totalen | 504 | 483 | 361 | 130 | 9 | 1,337 | |||||||